מלאו פרטים ונחזור בהקדם
לכל שאלה חייגו:
03-5610933

ביקורת פנימית למשרד אדריכלים

בבחירה של אדריכל לצורך תכנון אדריכלי של בית חדש או עבור שיפוצים בבית קיים, מומלץ מאוד לבחור באדריכל שהוא מקצועי ובעל ניסיון בתחומו. על מנת לעשות את הבחירה האיכותית יש לערוך בדיקה מקיפה במשרדי אדריכלות, להתייעץ עם מכרים שכבר קיבלו שירותי אדריכלים, ולבדוק כל דבר שיכול לסייע לכם לבחור את האדריכל הנכון עבורכם.

אדריכל הוא למעשה האדם שאחראי על כל תכנון המבנה, עיצוב חלל החדרים וכל קבלת ההיתרים הראויים של הפרויקט. הוא האיש קשר בין הלקוח לבין כל אנשי המקצוע בפרויקט. הוא למעשה מנצח ביד רמה מעל הכל ולכן חשוב לבחור אדריכל מהימן שיש לו זמן פנוי לפרויקט שלכם, שמגיע מתוך משרד אדריכלים ומעצבי פנים ידוע ומוכר, ושיסייע לכם להגיע לבית חלומותיכם בבטחה.

כל הטיפים לבחור באדריכל טוב!

אדריכל הוא האדם שמקשר בין כל מה שהלקוח מבקש לבין כל המגבלות שקיימות בתכנון ובבנייה ובסביבה של המבנה. אדריכל מקצועי ידע לחשב ולהתמודד עם כל תקציב, הוא האדם שאמור להתמודד עם כל אותן בירוקרטיות מול הרשויות, כמו לדוג' תקנות בנייה, בטיחות ועוד. אדריכל מקצועי יכול לייעץ ולתווך בין הגורמים השונים ללקוח, ומעל הכל יהיה אחראי לנראות, לחזות העיצובית ועיצוב הפנים של המבנה שנקבעה מראש בינו לבין הלקוח. אם כן, ברור שכל ההצלחה של הפרויקט מוטל על כתפיו הרחבות.

מספר הצעות לאתר אדריכל מהימן ומקצועי

בדקו המלצות- המלצות ממכרים הן דרך מצוינת להגיע למגוון של אנשי מקצוע אמינים. תוכלו גם לבדוק לקוחות שקיבלו שירות מאדריכל מסוים ולקבל מהם את ההמלצה. פנו למשרדים איכותיים ותבקשו לשוחח עם כמה לקוחות שלהם. לא כדאי להסתפק רק בהמלצה בודדת, תנסו לבדוק מספר המלצות ולשמוע דעות מגוונות.

הכירו את המשרד – לפני פגישה שלכם אם משרד אדריכלים חשוב לקבל את כל האינפורמציה הרלוונטית אודותיה. בדקו אם משרד זה עבר ביקורת פנימית של לשכת המבקרים. אם מתאפשר, בדקו את הקוד האתי שלו, שהוא מסמך שמציג את כל חובותיו המוסריות והאחרות. תקראו פורומים אודותיו או בפורטלים של עיצוב ובנייה, גם שם תקבלו מידע מהימן. אתם גם יכולים לפרסם הודעה שאתם מבקשים קבל חוות דעת. גם אתר תדמיתי יכול לספק לכם רקע אודות המשרד והאדריכל אותו תפגשו.  

קיימו פגישות הכרות - אחרי שליקטתם מספר של אדריכלים שנראים לכם אתם יכולים ליזום פגישה ובפגישה תתרשמו הן מהעבודות ומהסגנון האדריכלי שלו, הן מהאישיות של האדריכל ומהדינמיקה בינכם.

כיוון שהאדריכל הוא זה שילווה אתכם לאורך כל הפרויקט, רצוי שתדעו ותכירו את האדם מולכם, כדאי שתרגישו שהוא מבין את הרצונות שלכם והצרכים שלכם, ויודע להתגמש ולהתאים את עצמו אליכם.

אנחנו פה בשבילך, פנה אלינו והודעתך תופנה לגורמים המתאימים בלשכה

loading
בר כוכבא 23, בני ברק (קומה 5)
03-5610933
03-5614908
office@oia.org.il
http://www.oia.org.il